Akademia Zdrowego Stylu Zycia

Odchudzanie poprzez zdrowe odżywianie

Witam Cię w Akademii Zdrowego Stylu Życia

Cześć, fajnie, że mnie odwiedzasz !

Opowiem Ci parę słów o tym co Cię spotka w Akademii.

Akademia Zdrowego Stylu Życia to miejsce stworzone z połączenia szacunku dla zdrowia, wiedzy i pasji.

W Akademii na co dzień razem z Wami wdrażam w życie wiedzę dietetyczną i psychologiczną łącząc ją z tradycyjną kuchnią i najnowszymi wytycznymi w odżywianiu.

Zależy mi, abyście wiedzieli, jak wielki wpływ na nasze życie ma prawidłowe odżywianie - aż 60% naszego zdrowia i dobrego samopoczucia zależy od tego, co jemy!

Proponuję Wam zmiany w stylu życia i odżywiania, zmianę nawet najtrudniejszych nawyków.

A wszystko to w kompleksowy i przyjemny sposób, a co najważniejsze - prosty i skuteczny!

Nie zaczynajcie zmian od poniedziałku czy od piątku zaczniecie go właśnie DZIŚ!!!!!

Tak naprawdę teraz jest dobry moment!

Skontaktuj się ze mną i zacznijmy działać!


Do zobaczenia

Agata

O mnie

Mam na imię Agata, jestem żoną i matką dwójki nastoletnich już dzieci, która wierzy w to, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Założyłam Akademię Zdrowego Stylu Życia - Agata Pomarańska po to, by pokazać kobietom, że to od nich głównie zależy jak będzie wyglądać ich życie. Od czego się zaczęło?

Swoją przygodę z treningami rozpoczęłam stosunkowo wcześnie, bo w wieku 10 lat, kiedy to zaczęłam uczęszczać na zajęcia piłki ręcznej. Powoli zaczynałam rozumieć co oznacza wysiłek fizyczny, jakie wspaniałe efekty można osiągnąć, co tylko zwiększało moją motywację do działania. Zmieniłam nawyki żywieniowe i poszerzałam horyzonty. W 2005 r. zapisałam się na studia stacjonarne: wychowanie fizyczne z elementami gimnastyki korekcyjnej. Po urodzeniu dzieci i po kilku latach przerwy ze sportem postanowiłam odświeżyć swoją pasję. Zaczęłam intensywnie ćwiczyć pilatess i stretching, aż uzyskałam zadowalający mnie efekt. W rok później postanowiłam zapisać się na kurs instruktora fitness w Rzeszowie u najlepszej trenerki i wykładowcy na AWF dr Anety Przepióry i od razu dostałam pracę w jednym z tarnowskich klubów fitness. Celem zsynchronizowania ciała i umysłu, wyciszenia się i nabrania dystansu do otaczającego mnie świata, rozpoczęłam swoją przygodę z capoiera, z którą związana jestem do tej pory. Regularnie ją praktykuje od kilku lat, ćwicząc przynajmniej 1-2 razy w tygodniu, aby stale być na bieżąco w prężnie rozwijającym się świecie sportu. W capoierze szanuję to, że uczy cierpliwości, samodyscypliny i szacunku dla innych. Zwiększa poczucie własnej wartości, buduje pewność siebie, pomaga lepiej zarządzać gniewem, a przede wszystkim daje zwyczajną radość - brazylijska sztuka walki jest bowiem nierozerwalnie związana z muzyką.

W miarę mojego rozwoju postanowiłam uzupełnić swoją wiedzę o studia podyplomowe na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku DIETETYKA z wynikiem bardzo dobry. To na tej uczelni wybitna prof. dr hab. n. med. Emilia Kolarzyk podkreślała, że w przyszłej pracy dietetycznej należy widzieć człowieka jako całość i podchodzić do odżywiania w sposób kompleksowy. Studia te dały mi ogromną wiedzę teoretyczną a praktykę zdobyłam prowadząc program odchudzający dla kobiet w klubie fitness. Uczestniczki ceniły mnie za skuteczność, profesjonalizm, empatie. Brałam udział w wielu konferencjach poświęconych tematowi odżywiania w różnych jednostkach chorobowych, w konferencjach poświęconych otyłości, między innymi w Psychożywienie i Środowiskowe Uwarunkowania Zdrowia na UJ w Krakowie.

Prócz tego co roku w okresie zimowym spotykam się z Tarnowskimi Morsami na zimnej kąpieli.

Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Pracuje indywidualnie z każdym pacjentem nad jego nawykami żywieniowymi za pomocą spersonalizowanej i zbilansowanej diecie. Bazuje na zasadach zdrowego żywienia, zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia oraz informacjach dotyczących dietetyki popartych wiarygodnymi badaniami naukowymi.

Celem mojej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety.

W pracy trenera stawiam na bezpieczeństwo. Ważna jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie poziomu zaawansowania. Jestem osobą wymagającą, nie dam Ci się lenić. Zależy mi, abyś osiągnęła swoje cele, więc Tobie powinno zależeć jeszcze bardziej.

W kwestii żywienia stawiam na zdrowie - ZAWSZE!

Moje ulubione zasady

1. Tylko trwałe zmiany przynoszą trwałe efekty.

2. Odżywiać się zdrowo to znaczy ze zdrowym rozsądkiem.

3. Wszystko jest zdrowe i nic nie jest zdrowe. Tylko ilość decyduje, czy coś jest zdrowe czy niezdrowe.

Moim uczestniczkom NIE zalecam suplementów, ziół, środków wspomagających odchudzanie.

NIE zalecam również diet alternatywnych i innych modnych diet cud, które mogą niekorzystnie wpływać na organizm człowieka.

1

1

Trening

2

2

Zdrowe odżywianie

3

3

Świadomość zmian

Wybrane opinie uczestniczek o mnie:

Agatko jesteś najlepsza, dziękuję za wsparcie, za dobre rady, dzięki Tobie uwierzyłam, że jeśli tylko chcemy to da się to osiągnąć.

Sylwia

Dziękuję za motywację, wsparcie duchowe.

Leokadia

To super dziewczyna, dziękuję Ci za opiekę, rozmowy i mobilizacje, mam przed nią respekt i bardzo szanuję.

Agnieszka

Bardzo, bardzo pozytywna osoba. Super motywuje do pracy nad sobą.

Katarzyna

Bardzo chciałabym podziękować za poświęcenie, za oddany czas, za cierpliwość, za tyle cennych uwag, motywowanie mnie na każdym kroku, za "wyciągnięcie z dołka" oraz treningi oraz za to, że znalazła się na mojej drodze w tej ciężkiej pracy nad sobą- bez niej odpuściłabym sobie na pewno! Bardzo, bardzo dziękuję

Iwona

Agata! Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie oraz motywację. JESTEŚ POPROSTU NAJLEPSZA !!!!

Patrycja

Chciałabym bardzo podziękować za wsparcie i motywację jak również za zaangażowanie w dążeniu do celu.

Halina

Skontaktuj się

ul. Słoneczna 29-33
33-100 Tarnów
Centrum handlowe ZENIT
Pierwsze piętro

Tel: 602 635 351